Logo

Dom na sprzedaż, 140,00 m², oferta nr 1669/2517/ODS

900 000 zł

6 429 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Tur Nieruchomości

Słupno

Dom 140,00 m², oferta nr , 1669/2517/ODS, Słupno
1669/2517/ODS - zdjęcie nr 0
1669/2517/ODS - zdjęcie nr 1
1669/2517/ODS - zdjęcie nr 2
1669/2517/ODS - zdjęcie nr 3
1669/2517/ODS - zdjęcie nr 4
1669/2517/ODS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

140,00 m²

Powierzchnia działki:

2 310,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?