Logo

Dom na sprzedaż, 261,00 m², oferta nr BS1-DS-314208-6

2 949 000 zł

11 299 zł /m²

Rata 13 798 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Pychowice, Sławomira Odrzywolskiego

Dom 261,00 m², oferta nr , BS1-DS-314208-6, Kraków, Dębniki, Pychowice, Sławomira Odrzywolskiego
BS1-DS-314208-6 - zdjęcie nr 0
BS1-DS-314208-6 - zdjęcie nr 1
BS1-DS-314208-6 - zdjęcie nr 2
BS1-DS-314208-6 - zdjęcie nr 3
BS1-DS-314208-6 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 261 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

261,00 m²

Powierzchnia działki:

800,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?