Logo

Dom na sprzedaż, 168,60 m², oferta nr SDJAJO524

1 200 000 zł

7 117 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Skierniewice

Dom 168,60 m², oferta nr , SDJAJO524, Skierniewice
SDJAJO524 - zdjęcie nr 0
SDJAJO524 - zdjęcie nr 1
SDJAJO524 - zdjęcie nr 2
SDJAJO524 - zdjęcie nr 3
SDJAJO524 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 168.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

168,60 m²

Powierzchnia działki:

1 322,00 m²

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?