Logo

Dom na sprzedaż, 200,00 m², oferta nr SDDODO884

380 000 zł

1 900 zł /m²

Rata 1 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Biała Podlaska, Sitnicka

Dom 200,00 m², oferta nr , SDDODO884, Biała Podlaska, Sitnicka
SDDODO884 - zdjęcie nr 0
SDDODO884 - zdjęcie nr 1
SDDODO884 - zdjęcie nr 2
SDDODO884 - zdjęcie nr 3
SDDODO884 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

200,00 m²

Powierzchnia działki:

585,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1991

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?