Logo

Dom na sprzedaż, 434,00 m², oferta nr R3416248

8 053 340 zł

18 556 zł/m²

Monitoring cen

Dom z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Sierra Blanca

Dom 434,00 m², oferta nr , R3416248, Sierra Blanca
R3416248 - zdjęcie nr 0
R3416248 - zdjęcie nr 1
R3416248 - zdjęcie nr 2
R3416248 - zdjęcie nr 3
R3416248 - zdjęcie nr 4
R3416248 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

434,00 m²

Powierzchnia działki:

220,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę