Logo

Dom na sprzedaż, 103,00 m², oferta nr BS3-DS-302090-2

700 000 zł

6 796 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Siepraw

Dom 103,00 m², oferta nr , BS3-DS-302090-2, Siepraw
BS3-DS-302090-2 - zdjęcie nr 0
BS3-DS-302090-2 - zdjęcie nr 1
BS3-DS-302090-2 - zdjęcie nr 2
BS3-DS-302090-2 - zdjęcie nr 3
BS3-DS-302090-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 103 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

103,00 m²

Powierzchnia działki:

1 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?