Logo

Dom na sprzedaż, 183,83 m², oferta nr SDLOSU482

970 000 zł

5 277 zł /m²

Rata 4 538 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Ściejowice

Dom 183,83 m², oferta nr , SDLOSU482, Ściejowice
SDLOSU482 - zdjęcie nr 0
SDLOSU482 - zdjęcie nr 1
SDLOSU482 - zdjęcie nr 2
SDLOSU482 - zdjęcie nr 3
SDLOSU482 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 183.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

183,83 m²

Powierzchnia działki:

300,00 m²

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?