Logo

Dom na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr APO-DS-51619

1 199 000 zł

6 661 zł /m²

Rata 5 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Płock, Sannicka

Dom 180,00 m², oferta nr , APO-DS-51619, Płock, Sannicka
APO-DS-51619 - zdjęcie nr 0
APO-DS-51619 - zdjęcie nr 1
APO-DS-51619 - zdjęcie nr 2
APO-DS-51619 - zdjęcie nr 3
APO-DS-51619 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

1 168,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?