Logo

Dom na sprzedaż, 148,53 m², oferta nr PAN875555

999 000 zł

6 726 zł /m²

Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Swarożyn, Sadowa

Dom 148,53 m², oferta nr , PAN875555, Swarożyn, Sadowa
PAN875555 - zdjęcie nr 0
PAN875555 - zdjęcie nr 1
PAN875555 - zdjęcie nr 2
PAN875555 - zdjęcie nr 3
PAN875555 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 148.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

9 pokoi

Powierzchnia:

148,53 m²

Powierzchnia działki:

916,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?