Logo

Dom na sprzedaż, 204,00 m², oferta nr SDGUPO496

648 000 zł

3 176 zł /m²

Rata 3 032 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Modliborzyce, Sadowa

Dom 204,00 m², oferta nr , SDGUPO496, Modliborzyce, Sadowa
SDGUPO496 - zdjęcie nr 0
SDGUPO496 - zdjęcie nr 1
SDGUPO496 - zdjęcie nr 2
SDGUPO496 - zdjęcie nr 3
SDGUPO496 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 204 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

204,00 m²

Powierzchnia działki:

1 200,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?