Logo

Dom na sprzedaż, 279,00 m², oferta nr 258

750 000 zł

2 688 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty AKM Nieruchomości

Sadlinki

Dom 279,00 m², oferta nr , 258, Sadlinki
258 - zdjęcie nr 0
258 - zdjęcie nr 1
258 - zdjęcie nr 2
258 - zdjęcie nr 3
258 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 279 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

11 pokoi

Powierzchnia:

279,00 m²

Powierzchnia działki:

980,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?