Logo

Dom na sprzedaż, 193,67 m², oferta nr SDROBU697

690 000 zł

3 563 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Rzyki

Dom 193,67 m², oferta nr , SDROBU697, Rzyki
SDROBU697 - zdjęcie nr 0
SDROBU697 - zdjęcie nr 1
SDROBU697 - zdjęcie nr 2
SDROBU697 - zdjęcie nr 3
SDROBU697 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 193.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

193,67 m²

Powierzchnia działki:

6 227,00 m²

Typ domu:

dom wielorodzinny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?