Logo

Dom na sprzedaż, 127,59 m², oferta nr BUJE995

750 000 zł

5 878 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Rzeszów, Kotuli

Dom 127,59 m², oferta nr , BUJE995, Rzeszów, Kotuli
BUJE995 - zdjęcie nr 0
BUJE995 - zdjęcie nr 1
BUJE995 - zdjęcie nr 2
BUJE995 - zdjęcie nr 3
BUJE995 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 127.59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

127,59 m²

Powierzchnia działki:

3 284,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2022

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?