Logo

Dom na sprzedaż, 77,00 m², oferta nr SDLIKU608

350 000 zł

4 545 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Rusiły

Dom 77,00 m², oferta nr , SDLIKU608, Rusiły
SDLIKU608 - zdjęcie nr 0
SDLIKU608 - zdjęcie nr 1
SDLIKU608 - zdjęcie nr 2
SDLIKU608 - zdjęcie nr 3
SDLIKU608 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,00 m²

Powierzchnia działki:

7 752,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?