Logo

Dom na sprzedaż, 214,00 m², oferta nr SDSIGI787

868 000 zł

4 056 zł /m²

Rata 4 061 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Górno, Rubinowa

Dom 214,00 m², oferta nr , SDSIGI787, Górno, Rubinowa
SDSIGI787 - zdjęcie nr 0
SDSIGI787 - zdjęcie nr 1
SDSIGI787 - zdjęcie nr 2
SDSIGI787 - zdjęcie nr 3
SDSIGI787 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 214 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

214,00 m²

Powierzchnia działki:

750,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?