Logo

Dom na sprzedaż, 72,96 m², oferta nr PAN168251

575 000 zł

7 881 zł /m²

Rata 2 690 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kolnik, Różana

Dom 72,96 m², oferta nr , PAN168251, Kolnik, Różana
PAN168251 - zdjęcie nr 0
PAN168251 - zdjęcie nr 1
PAN168251 - zdjęcie nr 2
PAN168251 - zdjęcie nr 3
PAN168251 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 72.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,96 m²

Powierzchnia działki:

225,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?