Logo

Dom na sprzedaż, 247,00 m², oferta nr 56-DS-FYsfc4UjoL

1 600 000 zł

6 478 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielec, Romualda Traugutta

Dom 247,00 m², oferta nr , 56-DS-FYsfc4UjoL, Mielec, Romualda Traugutta
56-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
56-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
56-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
56-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
56-DS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 247 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

247,00 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?