Logo

Dom na sprzedaż, 390,20 m², oferta nr SDPUPI928

1 990 000 zł

5 100 zł /m²

Rata 9 311 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Sulejówek, Rataja

Dom 390,20 m², oferta nr , SDPUPI928, Sulejówek, Rataja
SDPUPI928 - zdjęcie nr 0
SDPUPI928 - zdjęcie nr 1
SDPUPI928 - zdjęcie nr 2
SDPUPI928 - zdjęcie nr 3
SDPUPI928 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 390.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

390,20 m²

Powierzchnia działki:

1 490,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?