Logo

Dom na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr SDLURU414

1 000 000 zł

5 556 zł /m²

Rata 4 679 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Aleksandrów Łódzki, Rafałki

Dom 180,00 m², oferta nr , SDLURU414, Aleksandrów Łódzki, Rafałki
SDLURU414 - zdjęcie nr 0
SDLURU414 - zdjęcie nr 1
SDLURU414 - zdjęcie nr 2
SDLURU414 - zdjęcie nr 3
SDLURU414 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

383,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?