Logo

Dom na sprzedaż, 166,94 m², oferta nr XELA486

562 000 zł

3 366 zł /m²

Rata 2 629 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Radomsko

Dom 166,94 m², oferta nr , XELA486, Radomsko
XELA486 - zdjęcie nr 0
XELA486 - zdjęcie nr 1
XELA486 - zdjęcie nr 2
XELA486 - zdjęcie nr 3
XELA486 - zdjęcie nr 4
XELA486 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

166,94 m²

Powierzchnia działki:

624,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1995

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?