Logo

Dom na sprzedaż, 143,20 m², oferta nr SDJITU940

380 000 zł

2 654 zł /m²

Rata 1 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Mława, Rachockiego

Dom 143,20 m², oferta nr , SDJITU940, Mława, Rachockiego
SDJITU940 - zdjęcie nr 0
SDJITU940 - zdjęcie nr 1
SDJITU940 - zdjęcie nr 2
SDJITU940 - zdjęcie nr 3
SDJITU940 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 143.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

143,20 m²

Powierzchnia działki:

413,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?