Logo

Dom na sprzedaż, 158,00 m², oferta nr 828394

1 140 000 zł

7 215 zł /m²

Rata 5 334 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 158 m², Purda, Purda

Purda

Dom 158,00 m², oferta nr , 828394, Purda, Purda
828394 - zdjęcie nr 0
828394 - zdjęcie nr 1
828394 - zdjęcie nr 2
828394 - zdjęcie nr 3
828394 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 158 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

158,00 m²

Powierzchnia działki:

1 070,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?