Logo

Dom na sprzedaż, 322,00 m², oferta nr 7124/2089/ODS

1 400 000 zł

4 348 zł /m²

Rata 6 550 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Żory, Kleszczów, Pszczyńska

Dom 322,00 m², oferta nr , 7124/2089/ODS, Żory, Kleszczów, Kleszczów, Pszczyńska
7124/2089/ODS - zdjęcie nr 0
7124/2089/ODS - zdjęcie nr 1
7124/2089/ODS - zdjęcie nr 2
7124/2089/ODS - zdjęcie nr 3
7124/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 322 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

322,00 m²

Powierzchnia działki:

1 140,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Dom na sprzedaż, 322,00 m², Żory, Kleszczów, Pszczyńska, 7124/2089/ODS | Tabelaofert.pl