Logo

Dom na sprzedaż, 104,05 m², oferta nr 394450235

880 000 zł

8 457 zł /m²

Rata 4 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Przeginia Duchowna

Dom 104,05 m², oferta nr , 394450235, Przeginia Duchowna, Przeginia Duchowna
394450235 - zdjęcie nr 0
394450235 - zdjęcie nr 1
394450235 - zdjęcie nr 2
394450235 - zdjęcie nr 3
394450235 - zdjęcie nr 4
394450235 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

104,05 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?