Logo

Dom na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr 669/7393/ODS

770 000 zł

4 278 zł /m²

Rata 3 603 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Pierwsze Piętro

Rzeszów, Porąbki

Dom 180,00 m², oferta nr , 669/7393/ODS, Rzeszów, Porąbki
669/7393/ODS - zdjęcie nr 0
669/7393/ODS - zdjęcie nr 1
669/7393/ODS - zdjęcie nr 2
669/7393/ODS - zdjęcie nr 3
669/7393/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

1 800,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?