Logo

Dom na sprzedaż, 85,00 m², oferta nr 28929

163 560 zł

1 924 zł /m²

Rata 765 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 85 m², POMORSKIE gdański Ełganowo, Będargowo

Będargowo, POMORSKIE gdański Ełganowo

Dom 85,00 m², oferta nr , 28929, Będargowo, POMORSKIE gdański Ełganowo
28929 - zdjęcie nr 0
28929 - zdjęcie nr 1
28929 - zdjęcie nr 2
28929 - zdjęcie nr 3
28929 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 85 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

85,00 m²

Powierzchnia działki:

362,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?