Logo

Dom na sprzedaż, 137,34 m², oferta nr WIL634557

904 000 zł

6 582 zł /m²

Rata 4 230 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Wilsons Nieruchomości

Halinów, Północna

Dom 137,34 m², oferta nr , WIL634557, Halinów, Północna
WIL634557 - zdjęcie nr 0
WIL634557 - zdjęcie nr 1
WIL634557 - zdjęcie nr 2
WIL634557 - zdjęcie nr 3
WIL634557 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 137.34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

137,34 m²

Powierzchnia działki:

235,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?