Logo

Dom na sprzedaż, 303,33 m², oferta nr PAN648631

3 000 000 zł

9 890 zł /m²

Rata 14 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Rudniki, Połęże

Dom 303,33 m², oferta nr , PAN648631, Gdańsk, Rudniki, Połęże
PAN648631 - zdjęcie nr 0
PAN648631 - zdjęcie nr 1
PAN648631 - zdjęcie nr 2
PAN648631 - zdjęcie nr 3
PAN648631 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 303.33 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

11 pokoi

Powierzchnia:

303,33 m²

Powierzchnia działki:

994,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?