Logo

Dom na sprzedaż, 398,00 m², oferta nr 835343

1 299 999 zł

3 266 zł /m²

Rata 6 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 398 m², Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój

Dom 398,00 m², oferta nr , 835343, Połczyn-Zdrój
835343 - zdjęcie nr 0
835343 - zdjęcie nr 1
835343 - zdjęcie nr 2
835343 - zdjęcie nr 3
835343 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 398 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

398,00 m²

Powierzchnia działki:

398,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1934

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?