Logo

Dom na sprzedaż, 128,00 m², oferta nr SDNABE961

948 999 zł

7 414 zł /m²

Rata 4 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Kosów, Podleśna

Dom 128,00 m², oferta nr , SDNABE961, Kosów, Podleśna
SDNABE961 - zdjęcie nr 0
SDNABE961 - zdjęcie nr 1
SDNABE961 - zdjęcie nr 2
SDNABE961 - zdjęcie nr 3
SDNABE961 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 128 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

128,00 m²

Powierzchnia działki:

550,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?