Logo

Dom na sprzedaż, 530,00 m², oferta nr BS3-DS-308539-193

4 490 000 zł

8 472 zł /m²

Rata 21 008 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Tyniec, Podgórki Tynieckie

Dom 530,00 m², oferta nr , BS3-DS-308539-193, Kraków, Dębniki, Tyniec, Podgórki Tynieckie
BS3-DS-308539-193 - zdjęcie nr 0
BS3-DS-308539-193 - zdjęcie nr 1
BS3-DS-308539-193 - zdjęcie nr 2
BS3-DS-308539-193 - zdjęcie nr 3
BS3-DS-308539-193 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 530 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

530,00 m²

Powierzchnia działki:

2 700,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?