Logo

Dom na sprzedaż, 142,20 m², oferta nr SDZUTA837

926 700 zł

6 517 zł /m²

Rata 4 336 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Pobyłkowo Małe

Dom 142,20 m², oferta nr , SDZUTA837, Pobyłkowo Małe
SDZUTA837 - zdjęcie nr 0
SDZUTA837 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja domu 142.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

142,20 m²

Powierzchnia działki:

1 687,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?