Logo

Dom na sprzedaż, 147,00 m², oferta nr PAN529702

1 060 000 zł

7 211 zł /m²

Rata 4 959 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Banino, Platynowa

Dom 147,00 m², oferta nr , PAN529702, Banino, Platynowa
PAN529702 - zdjęcie nr 0
PAN529702 - zdjęcie nr 1
PAN529702 - zdjęcie nr 2
PAN529702 - zdjęcie nr 3
PAN529702 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 147 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

147,00 m²

Powierzchnia działki:

440,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?