Logo

Dom na sprzedaż, 412,00 m², oferta nr T02787

360 000 zł

874 zł /m²

Rata 1 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Orange

Siewierz, plac Wojska Polskiego

Dom 412,00 m², oferta nr , T02787, Siewierz, plac Wojska Polskiego
T02787 - zdjęcie nr 0
T02787 - zdjęcie nr 1
T02787 - zdjęcie nr 2
T02787 - zdjęcie nr 3
T02787 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 412 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

412,00 m²

Powierzchnia działki:

2 089,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?