Logo

Dom na sprzedaż, 218,50 m², oferta nr FRP-DS-198816

800 000 zł

3 661 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Gładyszewo

Dom 218,50 m², oferta nr , FRP-DS-198816, Piła, Gładyszewo
FRP-DS-198816 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-198816 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-198816 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-198816 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-198816 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 218.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

218,50 m²

Powierzchnia działki:

1 606,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1992

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?