Logo

Dom na sprzedaż, 104,00 m², oferta nr 18293

2 000 000 zł

19 231 zł /m²

Rata 9 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piaseczno

Dom 104,00 m², oferta nr , 18293, Piaseczno
18293 - zdjęcie nr 0
18293 - zdjęcie nr 1
18293 - zdjęcie nr 2
18293 - zdjęcie nr 3
18293 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 104 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Powierzchnia:

104,00 m²

Powierzchnia działki:

2 494,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?