Nowy dom, 123,03 m², oferta nr A.13.26
1 094 967 zł
8 900 zł /m²
okazyjna cena
Rata 5 123 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Parkowe Łany
Łany, ul. Parkowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
123,03 m²
Liczba poziomów:
1
Garaż:
garaż w budynku
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (122,92 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?