Nowy dom, 123,03 m², oferta nr A.11.22
1 131 876 zł
9 200 zł /m²
okazyjna cena
Rata 5 296 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Parkowe Łany
Łany, ul. Parkowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
123,03 m²
Liczba poziomów:
2
Garaż:
garaż w budynku
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (126,83 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?