Logo

Dom na sprzedaż, 1 305,00 m², oferta nr TB#385803866

1 670 000 zł

1 280 zł /m²

Rata 7 814 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty TopBrokers.pl

Paprotnia

Dom 1 305,00 m², oferta nr , TB#385803866, Paprotnia
TB#385803866 - zdjęcie nr 0
TB#385803866 - zdjęcie nr 1
TB#385803866 - zdjęcie nr 2
TB#385803866 - zdjęcie nr 3
TB#385803866 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 1305 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

10 pokoi

Powierzchnia:

1 305,00 m²

Powierzchnia działki:

8 600,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?