Logo

Dom na sprzedaż, 190,41 m², oferta nr SDREDI614

835 000 zł

4 385 zł /m²

Rata 3 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Rąbień, Pańska

Dom 190,41 m², oferta nr , SDREDI614, Rąbień, Pańska
SDREDI614 - zdjęcie nr 0
SDREDI614 - zdjęcie nr 1
SDREDI614 - zdjęcie nr 2
SDREDI614 - zdjęcie nr 3
SDREDI614 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 190.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

190,41 m²

Powierzchnia działki:

946,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?