Logo

Dom na sprzedaż, 209,00 m², oferta nr SDHAHA602

475 000 zł

2 273 zł /m²

Rata 2 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Łęg Przedmiejski, Ostrołęcka

Dom 209,00 m², oferta nr , SDHAHA602, Łęg Przedmiejski, Ostrołęcka
SDHAHA602 - zdjęcie nr 0
SDHAHA602 - zdjęcie nr 1
SDHAHA602 - zdjęcie nr 2
SDHAHA602 - zdjęcie nr 3
SDHAHA602 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 209 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

209,00 m²

Powierzchnia działki:

28 400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?