Logo

Dom na sprzedaż, 195,00 m², oferta nr 7/19434/ODS

950 000 zł

4 872 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Amorestate

Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych

Dom 195,00 m², oferta nr , 7/19434/ODS, Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
7/19434/ODS - zdjęcie nr 0
7/19434/ODS - zdjęcie nr 1
7/19434/ODS - zdjęcie nr 2
7/19434/ODS - zdjęcie nr 3
7/19434/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 195 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

195,00 m²

Powierzchnia działki:

370,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?