Logo

Dom na sprzedaż, 76,00 m², oferta nr 1870/17584/ODS

699 000 zł

9 197 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty A.Z. Gwarancja

Opole, Gosławice

Dom 76,00 m², oferta nr , 1870/17584/ODS, Opole, Gosławice
1870/17584/ODS - zdjęcie nr 0
1870/17584/ODS - zdjęcie nr 1
1870/17584/ODS - zdjęcie nr 2
1870/17584/ODS - zdjęcie nr 3
1870/17584/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,00 m²

Powierzchnia działki:

164,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?