Logo

Dom na sprzedaż, 130,00 m², oferta nr 1855/17584/ODS

890 000 zł

6 846 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty A.Z. Gwarancja

Opole, Chmielowice

Dom 130,00 m², oferta nr , 1855/17584/ODS, Opole, Chmielowice
1855/17584/ODS - zdjęcie nr 0
1855/17584/ODS - zdjęcie nr 1
1855/17584/ODS - zdjęcie nr 2
1855/17584/ODS - zdjęcie nr 3
1855/17584/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 130 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

130,00 m²

Powierzchnia działki:

600,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?