Logo

Dom na sprzedaż, 200,00 m², oferta nr 835701

539 000 zł

2 695 zł /m²

Rata 2 522 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 200 m², Olszyny

Olszyny

Dom 200,00 m², oferta nr , 835701, Olszyny
835701 - zdjęcie nr 0
835701 - zdjęcie nr 1
835701 - zdjęcie nr 2
835701 - zdjęcie nr 3
835701 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

200,00 m²

Powierzchnia działki:

7 400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1986

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?