Logo

Dom na sprzedaż, 180,24 m², oferta nr PAN934129

1 600 000 zł

8 877 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Mały Kack, Olgierda

Dom 180,24 m², oferta nr , PAN934129, Gdynia, Mały Kack, Mały Kack, Olgierda
PAN934129 - zdjęcie nr 0
PAN934129 - zdjęcie nr 1
PAN934129 - zdjęcie nr 2
PAN934129 - zdjęcie nr 3
PAN934129 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

180,24 m²

Powierzchnia działki:

185,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1992

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?