Logo

Dom na sprzedaż, 194,00 m², oferta nr FZL-DS-197425

149 000 zł

768 zł /m²

Rata 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Okonek

Dom 194,00 m², oferta nr , FZL-DS-197425, Okonek
FZL-DS-197425 - zdjęcie nr 0
FZL-DS-197425 - zdjęcie nr 1
FZL-DS-197425 - zdjęcie nr 2
FZL-DS-197425 - zdjęcie nr 3
FZL-DS-197425 - zdjęcie nr 4
FZL-DS-197425 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Powierzchnia:

194,00 m²

Powierzchnia działki:

586,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?