Logo

Dom na sprzedaż, 92,86 m², oferta nr ADR-DS-3994-10

699 000 zł

7 527 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty AdRem - Nieruchomości

Czernica, Ogrodowa

Dom 92,86 m², oferta nr , ADR-DS-3994-10, Czernica, Ogrodowa
ADR-DS-3994-10 - zdjęcie nr 0
ADR-DS-3994-10 - zdjęcie nr 1
ADR-DS-3994-10 - zdjęcie nr 2
ADR-DS-3994-10 - zdjęcie nr 3
ADR-DS-3994-10 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 92.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,86 m²

Powierzchnia działki:

302,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?