Logo

Dom na sprzedaż, 110,00 m², oferta nr BESW-DS-14892

490 000 zł

4 455 zł /m²

Rata 2 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty BESTATE Nieruchomości

Oborniki Śląskie

Dom 110,00 m², oferta nr , BESW-DS-14892, Oborniki Śląskie
BESW-DS-14892 - zdjęcie nr 0
BESW-DS-14892 - zdjęcie nr 1
BESW-DS-14892 - zdjęcie nr 2
BESW-DS-14892 - zdjęcie nr 3
BESW-DS-14892 - zdjęcie nr 4
BESW-DS-14892 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

110,00 m²

Powierzchnia działki:

500,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?