Logo

Dom na sprzedaż, 235,00 m², oferta nr SDTIGY320

1 000 000 zł

4 255 zł /m²

Rata 4 679 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Nowe Pieścirogi

Dom 235,00 m², oferta nr , SDTIGY320, Nowe Pieścirogi
SDTIGY320 - zdjęcie nr 0
SDTIGY320 - zdjęcie nr 1
SDTIGY320 - zdjęcie nr 2
SDTIGY320 - zdjęcie nr 3
SDTIGY320 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 235 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

235,00 m²

Powierzchnia działki:

1 077,00 m²

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?